Tālrunis: +371 25 42 42 82 | E-pasts: info@izdevigak.lv
1 EUR = 0.702804 LVL

Produktu lapas

Rotaļu laukums

Pavasara sezonā aizvien vairāk cilvēku pievēršas savas apkārtnes sakārtošanai – labiekārto dārzu, mājas sētu un pievērš uzmanību rotaļu laukumu iekārtošanai bērniem, kur arī viņi var aizraujoši pavadīt brīvo laiku.

Zīdaiņu gultas

Zīdaiņi aug, atpūšas un attīstās sapņojot, tāpēc zīdaiņu gultai, pirmajai miera ostai, jābūt īpaši drošai, ērtai. Drošība un ērtums ir svarīgs kā mazulim, tā arī vecākiem, lai viņi ir droši par sava bērna miegu un var ērti mazuli novietot un izņemt no gultiņas.

Divstāvu gultas

Nelielā dzīvoklī ir grūti iekārtot guļamvietu diviem vai vairāk bērniem, un šādu problēmu palīdz atrisināt divstāvu gultas – tiek taupīta vieta istabā un nodrošināta guļvieta abiem bērniem. Atsevišķu guļamvietu iekārtošana prasa ne vien finanses, bet no teikti telpu un arī laiku. Izvēloties divstāvu gultu, tiek taupīti visi trīs resursi.

Masīvkoka gultas

Jau gadu simtiemcilvēki izmanto masīvkoka mēbeles savos mājokļu labiekārtošanai. Un to stabilā popularitāte ir saglabājusies arī šodien.

Izvelkamie stūra dīvāni

Tradicionāli dīvānu vieta ir viesistaba, lai viesi varētu ērti iekārtoties un baudīt viesmīlību. Taču gadījumos, kad ciemiņiem nepieciešama guļamvieta, lieliski noder izvelkamie stūra dīvāni.

Lētas gultas

Gultas cenu sastāda izmantotā materiāla cenas un konstrukcijas sarežģītība. Taču ne vienmēr laba kvalitāte un interesants modelis nozīmē augstu cenu.

Latvijā ražoti dīvāni

Pēdējo gadu laikā pēcīgi ir attīstījusies Latvijas mēbeļu ražošanas joma un Latvijā ražoti dīvāni nu ir kļuvuši par vienu no pieprasītākajām precēm mēbeļu tirdzniecībā.

Dīvāni gultas

Bez gultas nav iedomājams neviens mājoklis. Bet katrā tā būs citādāka – liela koka gulta, ūdens gulta, dīvāns u.c. Dīvāni gultas ir izplatītākie gultu varianti vēl šodien.

Kvalitatīvas bērnu gultas

Sākot meklēt gultu bērnam, nereti sastopamies ar grūtībām izmēŗu izvēlē, gultas piemērotībai bērna vajadzībām un tās kopējāi kvalitātei.

Izvelkamie dīvāni

Dīvāns ir mēbeļu priekšmets, kas sastopams teju vai katrā mājā – guļamistabā, viesistabā, virtuvē – kur tas ir centrālais interjera, mēbeļu priekšmets.

Meklējamās frāzes

siltumnīca, suņu būda, led, clics, geomag, naktsskapītis, grils, ortopēdiskais matracis

Biroja krēsli

Preču skaits: 78
Krēsls VISI OFIS

Krēsls VISI OFIS

18.48 €
Krēsls CORA

Krēsls CORA

19.34 €
Krēsls Juniors

Krēsls Juniors

20.49 €
Krēsls ROLF HROM

Krēsls ROLF HROM

29.88 €
Krēsls LOGIKA

Krēsls LOGIKA

31.59 €
Krēsls VISI GALDS

Krēsls VISI GALDS

32.10 €
Krēsls Logica 20

Krēsls Logica 20

34.15 €
Krēsls UNO

Krēsls UNO

37.62 €
Moritz

Moritz

38.42 €
Krēsls VISI WOOD

Krēsls VISI WOOD

38.63 €
Krēsls THEMA 50

Krēsls THEMA 50

40.05 €
Sylwia chr

Sylwia chr

42.69 €
Krēsls LUIS

Krēsls LUIS

43.95 €
1 2 3 4

Biroja krēsli
Nepietiekama aktivitāte un mazkustīgs dzīvesveids negatīvi atspoguļojas uz mugurkaula veselību, tieši tāpēc biroja krēsla konstrukcija ir tik svarīga. Veikals izdevigak.lv piedāvā ergonomiskos biroja krēslus - gan darbiniekiem, gan vadītājiem . Biroja krēslus var izvēlēties dažādās cenās, sākot no 20 un līdz pat 300 Ls. Izvēloties biroja krēslu, jāpievērš uzmanība roku balstiem, tam, cik augsti regulējas sēdeklis, muguriņas ērtumam un arī tam, cik ērti būs kopt audumu, no kura ir ražots krēsls. Birojos parasti izvēlas krēslus no ādas aizvietotāja, vai vadītājiem – no dabiskās ādas, kaut gan pēdējā laikā arvien populārāki kļūst ergonomiskie krēsli arī no īpaša auduma. Pareizi izvēlētais biroja krēsls mazinās slodzi uz muguru un ļaus ķermenim mazāk nogurt, līdz ar to paaugstinoties darba efektivitātei.

Cena
No
Līdz
Filtri

Akcijas!

Lina gultas veļa

Lina gultas veļa

179.32 €

Jaunumi

Akcijas prece no 28. maija līdz 3.jūnijam!!!

Akcijas prece no 28. maija līdz 3.jūnijam - Biroja krēsls tikai Ls 11.43!

Akcijas prece no 21. līdz 27.maijam!!!

Šonedēļa akcijas prece - Koka taburete tikai Ls 8.99!!!

Darba vieta - lēti un produktīvi

Parastā darba vietā mūsdienās bieži ir iekārtots datorgalds, datorkrēsls un dators. Svarīgi, ka tas viss tiek organizēts, ieskaitot katru sīkumu - cik plats un augsts ir galds, vai ir iespēja regulēt krēslu un no kuras puses tas viss tiek apgaismots.