Tālrunis: +371 25 42 42 82 | E-pasts: info@izdevigak.lv
1 EUR = 0.702804 LVL

Produktu lapas

Rotaļu laukums

Pavasara sezonā aizvien vairāk cilvēku pievēršas savas apkārtnes sakārtošanai – labiekārto dārzu, mājas sētu un pievērš uzmanību rotaļu laukumu iekārtošanai bērniem, kur arī viņi var aizraujoši pavadīt brīvo laiku.

Zīdaiņu gultas

Zīdaiņi aug, atpūšas un attīstās sapņojot, tāpēc zīdaiņu gultai, pirmajai miera ostai, jābūt īpaši drošai, ērtai. Drošība un ērtums ir svarīgs kā mazulim, tā arī vecākiem, lai viņi ir droši par sava bērna miegu un var ērti mazuli novietot un izņemt no gultiņas.

Divstāvu gultas

Nelielā dzīvoklī ir grūti iekārtot guļamvietu diviem vai vairāk bērniem, un šādu problēmu palīdz atrisināt divstāvu gultas – tiek taupīta vieta istabā un nodrošināta guļvieta abiem bērniem. Atsevišķu guļamvietu iekārtošana prasa ne vien finanses, bet no teikti telpu un arī laiku. Izvēloties divstāvu gultu, tiek taupīti visi trīs resursi.

Masīvkoka gultas

Jau gadu simtiemcilvēki izmanto masīvkoka mēbeles savos mājokļu labiekārtošanai. Un to stabilā popularitāte ir saglabājusies arī šodien.

Izvelkamie stūra dīvāni

Tradicionāli dīvānu vieta ir viesistaba, lai viesi varētu ērti iekārtoties un baudīt viesmīlību. Taču gadījumos, kad ciemiņiem nepieciešama guļamvieta, lieliski noder izvelkamie stūra dīvāni.

Lētas gultas

Gultas cenu sastāda izmantotā materiāla cenas un konstrukcijas sarežģītība. Taču ne vienmēr laba kvalitāte un interesants modelis nozīmē augstu cenu.

Latvijā ražoti dīvāni

Pēdējo gadu laikā pēcīgi ir attīstījusies Latvijas mēbeļu ražošanas joma un Latvijā ražoti dīvāni nu ir kļuvuši par vienu no pieprasītākajām precēm mēbeļu tirdzniecībā.

Dīvāni gultas

Bez gultas nav iedomājams neviens mājoklis. Bet katrā tā būs citādāka – liela koka gulta, ūdens gulta, dīvāns u.c. Dīvāni gultas ir izplatītākie gultu varianti vēl šodien.

Kvalitatīvas bērnu gultas

Sākot meklēt gultu bērnam, nereti sastopamies ar grūtībām izmēŗu izvēlē, gultas piemērotībai bērna vajadzībām un tās kopējāi kvalitātei.

Izvelkamie dīvāni

Dīvāns ir mēbeļu priekšmets, kas sastopams teju vai katrā mājā – guļamistabā, viesistabā, virtuvē – kur tas ir centrālais interjera, mēbeļu priekšmets.

Meklējamās frāzes

siltumnīca, suņu būda, led, clics, geomag, naktsskapītis, grils, ortopēdiskais matracis

Lietotas mēbeles

Krēsli

Plaukti

Skapji

ŠOBRĪD NAV PIEEJAMAS

Akcijas!

Lina gultas veļa

Lina gultas veļa

179.32 €

Jaunumi

Latvijā ražota prece

Latvijā ražotas masīvkoka mēbeles

Fototapetes - ātri, lēti, oriģināli

Vēlies atdzīvināt interjeru? Ienest jaunas vēsmas savā mājoklī vai birojā? Izveidot romantisku noskaņu guļamistabā, oriģinalitāti virtuvē vai padarīt košāku bērnistabu? Izcils risinājums - FOTOTAPETES.

Šūpuļkrēsli un Šūpuļtīkli.

Šūpuļtīkli un Šūpuļkrēsli - lieliska dāvana kā bērniem, tā omītei!

Teltis un nojumes atpūtai dabā!

Pavasaris un vasara ir īstais laiks atpūtai dabā, bet ir jārēķinās ar laikapstākļiem, kuri mēdz būt ļoti mainīgi. Dārza svinībām vai gadatirgum lieliski noderēs svētku nojume, bet pārgājienam vai izbraucienam pie dabas – telts, kas pasargās no vēja, lietus un karstajiem saules stariem!

 

Dārza mēbeles

Mūsu veikala izdevigak.lv preču klāstu papildina jauns dārza mēbeļu un bērnu rotaļu laukumu piedāvājums – viss nepieciešamais ērtai un patīkamai laika pavadīšanai ārā.